Вівторок, 25.02.2020, 09:22
Логін:
Пароль:
Головне меню
Block title

Каталог статей

Головна » Статті » Різне

Від проголошення Незалежності до нової України

Від проголошення Незалежності до нової України

Україно, моя Україно!
Доля в тебе була не проста.
Та для мене ти в світі єдина,
Матір рідна, пречиста й свята!

24 серпня 1991 року на позачерговому засіданні Верховна Рада  УРСР ухвалила Акт проголошення незалежності України, зазначивши у ньому, що продовжується тисячолітня традиція державотворення в Україні, яка має право на самовизначення, передбачене Статутом ООН та іншими міжнародноправовими документами.
 З проголошенням незалежності України змінилося і ставлення  світової спільноти до нашої держави. Ми повинні пишатися тим, що зростаємо на цій славетній землі і з гордістю та гідністю носити ім’я «українець», що ми є носіями мелодійної, чарівної мови. На шляху становлення нашої держави були перемоги і поразки, злети і падіння, але ми не даємо шанс нашим ворогам забувати, що ми є українці.
Перший урок в Західно-Дніпровському центрі  професійно-технічної освіти був присвячений 25 річниці з дня проголошення незалежності нашої Держави. Україна — це наш рідний край, наша дорога і мила Вітчизна, земля, де ми народилися, побачили і пізнали світ, почули колискову пісню, рідну мову — це найдорожча у світі Батьківщина. Здавалося б, що так буде завжди, але зараз у нашій країні точиться війна за цілісність і незалежність.

 25 років, як наша країна стала вільною, але в історичному просторі це лиш мить.
 І знову випробування, які змушують кожного небайдужого громадянина відчувати причетність до своєї країни, змінювати свою національну свідомість, демонструвати всьому світу, що українці - міцна духом, волелюбна нація.

В.Лінчевська
В.Топчій

Категорія: Різне | Додав: Admin (02.09.2016)
Переглядів: 298 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]