П`ятниця, 10.07.2020, 04:57
Логін:
Пароль:
Головне меню
Block title

Каталог статей

Головна » Статті » Різне

Нагорода за творчу працю

17-19 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Третя Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu».

В урочистому відкритті взяв участь і привітав учасників та гостей виставки Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

На виставці був  представлений широкий спектр інноваційних досягнень сучасної системи професійно-технічної освіти. Цей форум об’єднав учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх і науково-технічних проектів та надав можливість обмінятися досвідом однодумців.    Упродовж трьох днів була представлена змістовна та насичена програма: науково - практичні конференції, презентації, майстер-класи та семінари.

Дніпропетровщина презентувала діяльність своїх професійно-технічних навчальних закладів з підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників,  шляхів упровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

Щороку наш навчальний заклад за ініціативи директора В.В. Цигана ділиться  власними досягненнями  і отримує схвальну оцінку організаторів, учасників та гостей виставки.

 

Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти взяв участь у  конкурсі з тематичних номінацій і отримав Срібну медаль, яка поповнила скарбницю нагород  навчального закладу.

Проведення такого щорічного професійного освітянського заходу є надзвичайно важливим та актуальним. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» - одна з найважливіших та наймасштабніших подій освітян України, яка об’єднує провідні національні та закордонні навчальні заклади.

 

Колектив центру працює з перспективою на майбутнє з надією, що наші випускники будуть гідними громадянами Вітчизни.

Наталія Андрієнко

Валентина Топчій

Валентина Кривяник

Категорія: Різне | Додав: Admin (18.04.2016)
Переглядів: 445 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]