Вівторок, 25.02.2020, 09:06
Логін:
Пароль:
Головне меню
Block title

Каталог статей

Головна » Статті » Інтернет

Що таке теги і навіщо вони потрібні?
Теги - це зручний інструмент для систематизації будь-яких записів. Також теги - це одна з кількох властивостей, які додаються до матеріалу який розміщений на сайті, це новини, статті, файли або зображення, щоб їх було легше знаходити та впорядковувати.

Теги не обов’язково повинні входити до вмісту викладеного матеріалу. Натомість, теги на-дають інформацію щодо матеріалу, на підставі якої користувач може ефективніше шукати та впорядковувати інформацію.

Теги не зобов’язані описувати статтю, новину, файл, або зображення "в загальному", вкладаючи її у певну структуру, як це роблять категорії. Але водночас теги – це слова (чи словосполучення) за якими потенційно користувачі знаходять або можуть захотіти знайти матеріал викладений на сайті.

Наприклад простіше знайти потрібний файл за тегом, який було йому надано, ніж намагатися пригадати, в якій категорії цей файл зберігається або його точну назву.

Правильне використання тегів спільно з категоріями дозволяє досягнути зручної, логічної та густо перелінкованої структури сайту. Така структура суттєво полегшує життя читачам та відвідувачам сайту у пошуку матеріалу та перегляду потрібної інформації на сайті.
Категорія: Інтернет | Додав: Admin (13.02.2012)
Переглядів: 9401 | Теги: сайт, Теги, систематизація, записи, статті, інтернет | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]