Понеділок, 24.02.2020, 11:44
Логін:
Пароль:
Головне меню
Календар подій
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Block title
Головна » 2015 » Грудень » 7 » Новітні технології в підготовці робітничих кадрів
09:02
Новітні технології в підготовці робітничих кадрів

Останнім часом у навчальних закладах набули поширення технології навчально-виховного процесу, які ґрунтуються на використанні новітніх електронних засобів. Мета HIT полягає у підготовці учнів до повноцінної діяльності в умовах інформаційного суспільства. Робота з комп’ютером сприяє підвищенню інтересу й загальної мотивації до навчання; індивідуалізації навчання; активізації навчання завдяки найширшому використанню привабливих і швидкозмінних форм подання інформації; доступності для учнів «банків інформації»; створенню ситуацій змагання учнів із машиною та із собою; розширенню тестового матеріалу; об'єктивності контролю. Одним із напрямків впровадження комп’ютерних технологій є використання ППЗ.ППЗ — сучасний електронний мультимедійний підручник — це цілісна дидактична система, що заснована на використанні комп’ютерних технологій і засобів Інтернету, яка ставить за мету забезпечити навчання за індивідуальними і оптимальними навчальними програмами з керуванням процесу навчання.

Тож навчальний заклад придбав   підручник «Технологія зварювальних робіт. Обладнання та інструменти». Найбільша перевага використання такого підручника полягає в тому, що це не звичайний електронний підручник на електронному носії, а цілісна програма, яка поєднує теоретичні та практичні питання, віртуальні лабораторні роботи та практикуми, має електронний журнал успішності, конструктор уроків, комп’ютерні анімації фізико-хімічних процесів, інтерактивні і тестові завдання та багато інших можливостей.

ППЗ є не тільки економічно вигідними, але і зрозумілішими для сучасної молоді, робота з ППЗ активізує самостійне мислення учнів. Ефективність роботи викладача підвищується, збільшується складова творчої роботи. Викладач може доповнювати, модифікувати, корегувати підручник з урахуванням вікових, психологічних, соціальних і регіональних умов. ППЗ надає можливість організувати віртуальну лабораторну роботу, яку з тих чи інших причин неможливо провести в реальній обстановці. Учні можуть працювати за індивідуальним  темпом навчання, з урахуванням свого темпераменту, типу пам’яті і мислення .

Навчання за новим електронним підручником розпочала викладач О.Копань з учнями групи 5 ЕЗ-13.

 

 

 

О.Копань

 

 

Категорія: Наші події | Переглядів: 206 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]