Середа, 19.06.2019, 01:21
Логін:
Пароль:
Головне меню
Календар подій
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title

Головна » Наші події
1 2 3 ... 67 68 »

7 травня в бібліотеці Західно - Дніпровського центру ПТО був проведений вечір пам’яті «Шануймо пам'ять про минуле-щоб бути гідними майбутнього». З вступним словом звернулася до присутніх вихователь Демчук Любов Анатоліївна. Учні переглянули відеоряд з документальними фрагментами кінострічок про війну на території України минулу та сучасну. Сорока Ростислав, Галамага Стас ,Сотник Андрій, Бичко Олександра, Михайлішина Наташа, Смірнова Наташа, Христенко Данило прочитали вірші присвячені трагічним подіям війни. Бібліотекар Кулик Ніна Іванівна ознайомила присутніх з книжковою виставкою «Онукам подвиги дідів в житті слугують прикладом величним» та рекомендаційним списком книг, присвячених трагічним подіям на Донбасі, сучасних українських авторів.

     

Категорія: Наші події | Переглядів: 63 | Добавив: Admin | Дата: 08.05.2019 | Коментарі (0) | Далі...

Знання має служити творчим цілям людини. Мало накопичувати

знання; слід розповсюджувати їх якомога ширше та застосовувати в житті.

 

М. Рубакін

 

20 квітня 2019 року в загальноосвітній школі №3 з профільними класами ім. Миколи Островськоговідбувся фестиваль «Професія Мрії».

Фестиваль проводився для натхнення підлітків йти за своєю мрією. Виступили спікери різних професій і напрямків , які поділилися своїми живими історіями та досвідом.

Місія фестивалю:

1. Підвищити усвідомленість батьків і посилити їх віру в дітей. Розширити їх межі сприйняття можливостей дитини і надихнути на підтримку їх починань.

2. Донести школярам / студентам інформацію про різні професії (підприємництво, робототехніка, рекламата інші), розповісти історії успіху підприємців міста та запрошених гостей. Дати «робочі Лайфхак» як знайти своє призначення і роботу своєї мрії. Розповісти про світові компанії, які з радістю приймають студентів останніх курсів, які навчаються в Україні.

Перед освітянською спільнотою виступила Чернюх Наталя Григорівна, яка провела майстер – клас на тему «Використання елементів креативного навчання при проведенні традиційних уроків».

На майстер – класі були розглянуті нові форми "пожвавлення" процесу навчання, поєднання традиційних та нестандартних методів при проведенні уроків для активізації розумової діяльності учнів, розвитку їх творчих здібностей; використання різних видів колективної і групової роботи учнів з метою підвищення вмотивованості до навчання та підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Чернюх Н.Г.

Категорія: Наші події | Переглядів: 15 | Добавив: Admin | Дата: 08.05.2019 | Коментарі (0) | Далі...

Світ прекрасний навколо тебе

Сонце ясне і синє небо,

Птахи і звірі, гори і ріки –

Нехай він буде таким навіки!

Нехай людина добро приносить,

Бо світ навколо любові просить

А.Потапова

  Земля — це неоціненний дар, наш спільний дім, і берегти її — наш священний обов'язок, бо Землі не буде - і нас не буде!

  Тільки людина може зупинити природні та техногенні катастрофи, які несуть за собою безліч людських смертей. Але навіть при цьому ми маємо пам'ятати, що Земля не належить нам. Це ми належимо Землі.

  Ми всі дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. Людина виділяється з-поміж інших створінь природи своїм розумом, щирим серцем. Станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам'ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

  Щорічно педагогічний та учнівський колектив Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти бере участь в акції «Чисте довкілля», бо нам жити на цій планеті і нам не байдужа її доля.

     

Категорія: Наші події | Переглядів: 60 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

  26 квітня учні групи 3КК-18 «Кухар. Кондитер» ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» побували на екскурсії у 39 Державній пожежно-рятувальній частині 5 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

  Екскурсію проводив командир відділення старший прапорщик Макайда Олександр Володимирович. Розповіді про пожежі в побуті та на підприємствах вразили наших учнів. Діти від командиру відділення дізнались багато корисної інформації, яка допоможе зберегти їх життя та життя оточуючих. Та найцікавішим для них стали пожежні машини та їх оснащення, про яке розповів начальник караулу Швидкий Олександр Максимович.

  Екскурсія дуже сподобалась нашим учням так як була пізнавальною, змістовною та цікавою.

           

Дякуємо нашим рятівникам за співпрацю!

Категорія: Наші події | Переглядів: 16 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

Щорічно 28 квітня ми відзначаємо Всесвітній день охорони праці. В рамках Тижня охорони праці в ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» 25 квітня 2019 року проведено зустріч учнів центру із страховим експертом з охорони праці Жовтоводського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області Курієм Сергієм Олександровичем. Гість розповів присутнім про те, що рівень травматизму на роботі серед молоді на 40% вищий, ніж серед працівників старше 24 років. В їх інтересах, як для молодого покоління, захистити себе від недобросовісних роботодавців, які намагаються приховувати дитячу працю, щоб не нести юридичну відповідальність.

   

  25 квітня серед учнів групи 4ЕЗ-18 «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Контролер зварювальних робіт» проведена інтелектуальна гра «Охорона праці на роботі майбутнього», метою якої стало закріплення знань теоретичного матеріалу з охорони праці, розвиток логічного мислення, кмітливості.

     

   Протягом цього тижня у бібліотеці було проведено виставку літератури з охорони праці, на якій учнів ознайомили з матеріалами журналів  "Охорона праці"№ 1-3 за 2019 р.

  Серед навчальних груп центру проведено конкурс на кращу стіннівку з охорони праці. Учні підготували газети, кросворди та ребуси.

  

Категорія: Наші події | Переглядів: 28 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

   22 -23 квітня 2019 року на базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр».

  Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти в цьому конкурсі представляв учень групи 10 МШ-16 Кирилескул Іван.

   Учасники конкурсу демонстрували своє вміння в виконанні робіт з професії «Маляр» та знання з теоретичної підготовки.

   В ході програми присутні взяли участь у засіданні школи впровадження нових виробничих технологій, майстер-класі «Декоративне оздоблення поверхонь», відвідали сучасні підприємства міста Кривий Ріг, побували на цікавих та змістовних екскурсіях.

    Доброзичливе ставлення організаторів конкурсу справило приємне враження на всіх присутніх.

    Як наголосив голова журі Кеуш Анатолій Якович, засновник ТОВ «Зодчий КР», перемогли всі учасники, тому що вже є переможцями конкурсів в своїх навчальних закладах, а крім того побороли сумніви і страх у змаганні із достойними суперниками. Також він додав, що в житті на молодих людей чекає ще не одне випробування, а тому їхня участь у цьому змаганні повинна стати першим кроком у досягненні мети та до дорослого життя.

          Дякуємо організаторам конкурсу за цікавий, з користю проведений час!

            

Категорія: Наші події | Переглядів: 25 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

   16 квітня 2019 року до Всесвітнього дня космонавтики в групі №2 КК16 викладачем Анциферовою Ольгою Петрівною була проведена відкрита астрономічна конференція на тему «Наша планета - Земля». Даний захід відноситься до нетрадиційних форм навчання, а також є одним із факторів організації навчально-виховного процесу. Проведення такого уроку є актуальним тому, що сприяє розвитку особистості учня, його творчого потенціалу, активності у пізнанні, практичному спрямуванні теоретичних знань. Це комплексна форма узагальнення результатів самостійної пізнавальної діяльності учнів під керівництвом викладача, що здійснюється завдяки спільним зусиллям.
   Метою конференції є поглиблення, зміцнення та розширення діапазону знань учнів; формування позитивного ставлення до самостійного набуття ними знань; розвиток і саморозвиток творчих здібностей учнів, їхактивності; створення передумов самовиховання, самовдосконалення, самовизначення учнів.
   На астрономічній конференції були представлені дослідницькі роботи учнів, учасники конференції обмінялись знаннями, отриманими на уроках астрономії.
Учнями були підготовлені цікаві презентації та доповіді. Був забезпечений високий рівень навчально-методичного та технічного оснащення уроку, широкий спектр стіннівок, оригінальне виготовлення макету «Земля».
   Мета та завдання були досягнуті, урок пройшов змістовно та цікаво як для колег-викладачів так і для учнів.

Чернюх Н.Г.

         

Категорія: Наші події | Переглядів: 22 | Добавив: Admin | Дата: 24.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...