Неділя, 29.03.2020, 18:40
Логін:
Пароль:
Головне меню
Календар подій
«  Вересень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Block title
Головна » 2010 » Вересень » 17 » Наш традиційний "День здоров’я"
14:30
Наш традиційний "День здоров’я"

Єдність, навчання грамоти, фізична досконалість –
були ознакою богатирів Київської Русі, Запорізької Січі
і мають стати ознаками громадян нашої держави.

Уже стало традицією проведення кожного року в вересні "Дня здоров'я". Ще тривають бурхливі обговорення, ще присутній той командний запал, та емоційна згуртованість, те солодке відчуття перемоги та бажання бути кращим – спритнішим, сильнішим , витривалішим, непереможним.

95% учнів прийняли участь в змаганнях : спортивні змагання - 189 учнів; перетягування канату – 140 учнів.

Це були не тільки змагання. Учні показали свідому активну життєву позицію, бажання до співпраці в групі, відповідальності, вміння відстоювати власну позицію, всі ті якості що є передумовою підготовки майбутнього громадянина до життя в демократичному суспільстві.

Вітаємо переможців!!!

Дівчата

Юнаки

Біг 100 м

І місце - Басенко Ірина (2КК-8)

І місце - Красновський Максим (8ВШ-9)

ІІ місце - Піскунова Аліна (10МШ-10)

ІІ місце - Боровик Віталій (3СП-8)

ІІІ місце - Бердес Марина (9П-10)

ІІІ місце - Махнюк Богдан (4Tp-10)

 

Метання гранати

І місце - Марінова Діана (7КК-10)

І місце - Безуглий Віталій (13ВШ-10)

ІІ місце - Ковальчук Наталя (7КК-10)

ІІ місце - Пастушко Олександр (6ВШ-8)

ІІІ місце - Басенко Ірина (2МШ-10)

ІІІ місце - Уров Олег (-9)

 

Нахил тулуба

Підтягування

І місце - Мащенко Аніта (9П-10)

І місце - Жежер Ігор (9П-10)

ІІ-ІІІ місце - Ковальчук Наталя (7КК-10)

ІІ-ІІІ місце - Герасимов Євген (4ЕЗ-10)

ІІ-ІІІ місце - Гунько Сніжана (9П-10)

ІІ-ІІІ місце - Литвиненко Владислав (6ВШ-8)

 

Перетягування канату

І місце - група 10МШ-10

І місце - група 1Е-9

ІІ місце - група 9П-10

ІІ місце - група 4ЕЗ-10

ІІІ місце -група  7КК-10

ІІІ місце - група 3СП-8

 

В командних змаганнях

І місце - група 10МШ-10

І місце - група 4ЕЗ-10

ІІ місце - група 7КК-10

ІІ місце - група 3СП-8

ІІІ місце -група  9П-10

ІІІ місце - група 1Е-9


Категорія: Наші події | Переглядів: 712 | Додав: Admin | Теги: Здоров’я, Спорт, змагання, наші подіїї | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 1
+1   Спам
1 ave   (21.11.2010 13:22) [Материал]
Було чудово!!! girl_claping

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]