П`ятниця, 03.04.2020, 00:11
Логін:
Пароль:
Головне меню
Календар подій
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Block title
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 3 4 ... 143 144 »

Світ прекрасний навколо тебе

Сонце ясне і синє небо,

Птахи і звірі, гори і ріки –

Нехай він буде таким навіки!

Нехай людина добро приносить,

Бо світ навколо любові просить

А.Потапова

  Земля — це неоціненний дар, наш спільний дім, і берегти її — наш священний обов'язок, бо Землі не буде - і нас не буде!

  Тільки людина може зупинити природні та техногенні катастрофи, які несуть за собою безліч людських смертей. Але навіть при цьому ми маємо пам'ятати, що Земля не належить нам. Це ми належимо Землі.

  Ми всі дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. Людина виділяється з-поміж інших створінь природи своїм розумом, щирим серцем. Станьмо розумними господарями на своїй землі, і давайте будемо пам'ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

  Щорічно педагогічний та учнівський колектив Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти бере участь в акції «Чисте довкілля», бо нам жити на цій планеті і нам не байдужа її доля.

     

Категорія: Наші події | Переглядів: 268 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

  26 квітня учні групи 3КК-18 «Кухар. Кондитер» ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» побували на екскурсії у 39 Державній пожежно-рятувальній частині 5 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

  Екскурсію проводив командир відділення старший прапорщик Макайда Олександр Володимирович. Розповіді про пожежі в побуті та на підприємствах вразили наших учнів. Діти від командиру відділення дізнались багато корисної інформації, яка допоможе зберегти їх життя та життя оточуючих. Та найцікавішим для них стали пожежні машини та їх оснащення, про яке розповів начальник караулу Швидкий Олександр Максимович.

  Екскурсія дуже сподобалась нашим учням так як була пізнавальною, змістовною та цікавою.

           

Дякуємо нашим рятівникам за співпрацю!

Категорія: Наші події | Переглядів: 96 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

Щорічно 28 квітня ми відзначаємо Всесвітній день охорони праці. В рамках Тижня охорони праці в ДПТНЗ «Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти» 25 квітня 2019 року проведено зустріч учнів центру із страховим експертом з охорони праці Жовтоводського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Дніпропетровській області Курієм Сергієм Олександровичем. Гість розповів присутнім про те, що рівень травматизму на роботі серед молоді на 40% вищий, ніж серед працівників старше 24 років. В їх інтересах, як для молодого покоління, захистити себе від недобросовісних роботодавців, які намагаються приховувати дитячу працю, щоб не нести юридичну відповідальність.

   

  25 квітня серед учнів групи 4ЕЗ-18 «Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Контролер зварювальних робіт» проведена інтелектуальна гра «Охорона праці на роботі майбутнього», метою якої стало закріплення знань теоретичного матеріалу з охорони праці, розвиток логічного мислення, кмітливості.

     

   Протягом цього тижня у бібліотеці було проведено виставку літератури з охорони праці, на якій учнів ознайомили з матеріалами журналів  "Охорона праці"№ 1-3 за 2019 р.

  Серед навчальних груп центру проведено конкурс на кращу стіннівку з охорони праці. Учні підготували газети, кросворди та ребуси.

  

Категорія: Наші події | Переглядів: 192 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

  26 квітня – дата, яку не стерти з нашою пам’яті ні роками ні десятиліттями. Чорнобиль назавжди залишиться для нас символом горя і страждань.

  З метою збереження пам'яті про мужність і самопожертву учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, силами гуртка «Відродження», під керівництвом Тарасюк П.П., в Західно-Дніпровському центрі професійно-технічної освіти пройшов урок мужності «Коли пролунали чорнобильські дзвони».

  На урок був запрошений ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС Вергуленко Анатолій Анатолійович, який розровів про жовтоводців, що брали участь в ліквідації наслідків аварії на станції. Учні перглянули фотографії тих страшних подій.

  Загиблих ліквідаторів пом'янули хвилиною мовчання і запалили Поминальну свічку.

 Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу.

 Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою. Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.

   

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 100 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

   22 -23 квітня 2019 року на базі Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Маляр».

  Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти в цьому конкурсі представляв учень групи 10 МШ-16 Кирилескул Іван.

   Учасники конкурсу демонстрували своє вміння в виконанні робіт з професії «Маляр» та знання з теоретичної підготовки.

   В ході програми присутні взяли участь у засіданні школи впровадження нових виробничих технологій, майстер-класі «Декоративне оздоблення поверхонь», відвідали сучасні підприємства міста Кривий Ріг, побували на цікавих та змістовних екскурсіях.

    Доброзичливе ставлення організаторів конкурсу справило приємне враження на всіх присутніх.

    Як наголосив голова журі Кеуш Анатолій Якович, засновник ТОВ «Зодчий КР», перемогли всі учасники, тому що вже є переможцями конкурсів в своїх навчальних закладах, а крім того побороли сумніви і страх у змаганні із достойними суперниками. Також він додав, що в житті на молодих людей чекає ще не одне випробування, а тому їхня участь у цьому змаганні повинна стати першим кроком у досягненні мети та до дорослого життя.

          Дякуємо організаторам конкурсу за цікавий, з користю проведений час!

            

Категорія: Наші події | Переглядів: 113 | Добавив: Admin | Дата: 26.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

   16 квітня 2019 року до Всесвітнього дня космонавтики в групі №2 КК16 викладачем Анциферовою Ольгою Петрівною була проведена відкрита астрономічна конференція на тему «Наша планета - Земля». Даний захід відноситься до нетрадиційних форм навчання, а також є одним із факторів організації навчально-виховного процесу. Проведення такого уроку є актуальним тому, що сприяє розвитку особистості учня, його творчого потенціалу, активності у пізнанні, практичному спрямуванні теоретичних знань. Це комплексна форма узагальнення результатів самостійної пізнавальної діяльності учнів під керівництвом викладача, що здійснюється завдяки спільним зусиллям.
   Метою конференції є поглиблення, зміцнення та розширення діапазону знань учнів; формування позитивного ставлення до самостійного набуття ними знань; розвиток і саморозвиток творчих здібностей учнів, їхактивності; створення передумов самовиховання, самовдосконалення, самовизначення учнів.
   На астрономічній конференції були представлені дослідницькі роботи учнів, учасники конференції обмінялись знаннями, отриманими на уроках астрономії.
Учнями були підготовлені цікаві презентації та доповіді. Був забезпечений високий рівень навчально-методичного та технічного оснащення уроку, широкий спектр стіннівок, оригінальне виготовлення макету «Земля».
   Мета та завдання були досягнуті, урок пройшов змістовно та цікаво як для колег-викладачів так і для учнів.

Чернюх Н.Г.

         

Категорія: Наші події | Переглядів: 92 | Добавив: Admin | Дата: 24.04.2019 | Коментарі (0) | Далі...

   Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, можна досягти поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

   З метою поглиблення знань учнів про Велику Британію, культуру та звичаї англійців викладач іноземної мови Західно-Дніпровського центру професійно-технічної освіти Данилова Вероніка провела позакласний виховний захід «Подорож до Британії»

    Присутні дізнались багато цікавого про історичне минуле, архітектурні пам’ятки, визначні місця та традиції Об’єднаного Королівства.

   Англійська мова давно стала невід'ємною частиною нашого життя, і саме такі уроки наповнюють його новими знаннями, відкриттями, можливістю здійснювати подорожі світового масштабу.

    

Категорія: Відкритий урок | Переглядів: 235 | Добавив: Admin | Дата: 29.03.2019 | Коментарі (0) | Далі...