Четвер, 24.09.2020, 10:39
Логін:
Пароль:
Головне меню
Календар подій
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Block title


Учні - лідери нашого центру

Сохач Оксана Сергіївна
Сохач Оксана навчається з 01.09.2013р. у групі 7КК-13 за фахом "Кухар. Кондитер. Офіціант"

За період навчання зарекомендувала себе як талановита, здібна, ерудована з творчим мисленням учениця, яка має здібності до навчання. Постійно працює над підвищенням свого освітньо-професійного рівня. Вимоглива до себе та до товаришів, користується авторитетом і повагою серед одногрупників та викладачів центру, готова завжди прийти на допомогу учням, які її потребують.

Оксана бере активну участь у культурно-масових заходах, що проводяться в центрі: активна учасниця спортивних змагань: "День здоров’я", член команди з волейболу, яка зайняла призові місця не тільки в місці, але в обласних змаганнях.

Оксана бере активну участь у виставках учнівської творчості, гарно малює, займається карвінгом.

За характером врівноважена, ввічлива, принципова,цілеспрямована.
Труш Марина Юріївна
Труш Марина Юріївна навчається в ДПТНЗ "Західно- Дніпровський центр професійно-технічної освіти" за професією "Конторський(офісний) службовець(бухгалтерія)" з 01 вересня 2014року.

За час навчання Марина зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, трудолюбива, уважна учениця, має креативне мислення. Навчається на високому рівні, відповідально ставиться до навчання. Багато уваги приділяє вивченню професії.

Марина приймає активну участь у громадському житті навчального закладу, є учасницею спортивних змагання як центру, так і міста. Бере активну участь в художній самодіяльності навчального закладу.

До виконання громадських доручень Марина відноситься сумлінно і відповідально.

Марина товариська, доброзичлива, уважна. Серед одногрупників користується повагою, має багато друзів. Завжди готова прийти на допомогу як у навчанні, так у життєвих ситуаціях. До старших за віком ставиться з повагою.

Після закінчення нашого навчального закладу планує продовжити навчання у вищому навчальному закладі за обраною професією.
Хоміч Микола Сергійович
Хоміч Микола Сергійович навчається в Західно- Дніпровському центрі професійно-технічної освіти за професією "Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах".

Микола зарекомендував себе, як дисциплінований, трудолюбивий учень. Учень уміє згуртувати на добрі поступки колектив групи: прибирання території, наданні допомого ветеранам праці навчального закладу. Є доброю опорою керівникам групи при проведенні виховних заходів.

Микола приймав активну участь в проведенні ремонтних робіт та встановленні обладнання при підготовці електрозварювальної майстерні корпусу № 3.

Учень є постійним учасником спортивних змагань, виставок учнівської творчості.

За сумлінне ставлення до навчання, активну участь у громадському житті навчального закладу адміністрація центру неодноразово нагороджувала Хоміча Миколу грамотами.
Пономаренко Дар'я Юріївна
Пономаренко Дар'я Юріївна навчається в ДПТНЗ "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти" за професією "Конторський(офісний) службовець(бухгалтерія)" з 01 вересня 2014року.

За час навчання Дар'я зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, трудолюбива, уважна учениця, має креативне мислення, ділові якості, свої погляди на будову суспільства. Навчається на високому рівні.

Дар'я приймає активну участь у громадському житті навчального закладу, є учасницею спортивних змагання як центру, так і міста. Бере активну участь в художній самодіяльності навчального закладу.

До виконання громадських доручень Дар'я відноситься сумлінно і відповідально.

Дар'я товариська, доброзичлива, уважна. Серед одногрупників користується повагою, має багато друзів. До старших за віком ставиться з повагою.

Після закінчення нашого навчального закладу планує продовжити навчання у вищому навчальному закладі за обраною професією.
Пиптенко Ганна Володимирівна
Пиптенко Ганна Володимирівна навчається в ДПТНЗ "Західно- Дніпровський центр професійно-технічної освіти" за професією "Конторський(офісний) службовець(бухгалтерія)" з 01 вересня 2014року.

За час навчання Ганна зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, трудолюбива, уважна учениця. Навчається на високому рівні, відповідально відноситься до навчального процесу, багато часу приділяє самостійному вивченню бухгалтерського обліку.

Ганна приймає активну участь у громадському житті навчального закладу, в художній самодіяльності навчального закладу.

До виконання громадських доручень Ганна відноситься сумлінно і відповідально.

Ганна товариська, доброзичлива, уважна. Серед одногрупників користується повагою, має багато друзів. До старших за віком ставиться з повагою.

Після закінчення нашого навчального закладу планує продовжити навчання у вищому навчальному закладі.
Милодовський Артем Олександрович
Милодовський Артем Олександрович навчається в "Західно-Дніпровському центрі ПТО" з вересня 2012 року за спеціальністю "Електрогазозварник. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичний машинах".

Зарекомендував себе як старанний, учень. Володіє учбовим матеріалом на достатньому рівні. Виявляє зацікавленість до навчання. Має добрий загальний розвиток.

До виконання громадських доручень ставиться сумлінно. Був обраний заступником голови учнівського самоврядування навчального закладу. Бере активну участь у громадському житті Центру Артем є постійним ведучим багатьох свят, виступає на концертах, Любить спорт, приймав найактивнішу участь успортивних змаганнях з легкої атлетики днів здоров’я.

Товариський, розсудливий, самостійний. Має авторитет серед учнів групи. Підтримує дружні стосунки з усіма учнями групи.

Цілеспрямованість, принциповість, вольовий характер та чудові організаторські здібності допомагають Артему завжди досягати своєї мети та вести за собою інших.

Артем був нагороджений Подякою міського голови за сумлінне ставлення до навчання, і активну участь у житті міста, та з нагоди дня Студента.
Литвин Ольга Русланівна
Литвин Ольга Русланівна навчається на другому курсі за спеціальністю "Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних".

З першого курсу Ольга є старостою групи, вона енергійна, розумна та відповідальна учениця. У житті дотримується певних правил: - Я зобов’язана поважати інших та прислухатися до їхньої думки. - Я ввічлива і стримана. - Я творчо підходжу до всіх своїх справ і завжди працюю на результат.

Ще зі школи вона є активною учасницею спортивних змагань, різноманітних конкурсів, співорганізатором літнього відпочинку дітей при шкільному таборі. Найулюбленіші заняття – читання, музика та комп’ютер.

Протягом минулого навчального року була постійною ведучою різних заходів: святкові лінійки, осінній бал, новорічне свято; учасницею конкурсу серед учнівської молоді з комп’ютерного макетування та верстання у номінації "Журналістська робота". Нажаль, переможцем не стала, але головне - це участь. Цілеспрямованість, наполегливість , самовіддача, принциповість – основні риси характеру Ольги, що допомагають їй бути активною учасницею навчально – виховного процесу, лідером учнівського самоврядування.

Оля щира та відверта, весела та товариська, добра та тактовна. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями.
Кожа Ілона Олегівна
Кожа Ілона Олегівна навчається на ІІІ курсі ,групи 8 ОК за професією "Оператор комп’ютерного набору ,обліковець з реєстрації бухгалтерських даних". За час навчання Ілона показала себе як добросовісна, чемна учениця.Навчається на достатньо високому рівні, виконує обов’язки старости групи з першого курсу. Ілона уміє організувати, згуртувати учнів навколо себе. Приймає активну участь в житті центру, особливу увагу слід приділити захопленню Ілони - фотографувати. Так у 2013р учениця прийняла участь в обласному конкурсі фоторобіт "Небезпека майбутнього. Погляд молодих". Де зайняла перше місце у номінації "Земля благає SOS". Іона є радником учнівського самоврядування, де організовує роботу серед учнів закладу організації з збору інформації "Фотоматеріали" до випуску учнівської газети "Вісник центру". Серед учнів навчального закладу має повагу.
Коваль Євген Ігорович
Коваль Євген Ігорович навчається в Західно-Дніпровському центрі ПТО з вересня 2012 року за спеціальністю "Електрогазозварник. Електрозварник на авт. та напівавтоматичний машинах".

Зарекомендовав себе як стараний, дисциплінований, працелюбний, уважний учень. Володіє учбовим матеріалом на високому, рівні. Навчається в повну міру своїх сил, на уроках завжди уважний, активний, допомагає товаришам. Має добрий загальний розвиток. Багато читає.

До виконання громадських доручень ставиться сумлінно, Був обраний старостою групи. Бере активу участь у громадському житті навального закладу, у роботі учнівського самоврядування, у культмасових заходах, у спортивному житті . Він постійний учасник громадського життя Центру. Жоден конкурс, захід в Центрі та групі не проходить без його участі. Це і конкурси художньої самодіяльності, і концерти, і заходи, присвячені знаменним, визначним подіям. Учень бере участь у обласних, міських конкурсах художньої самодіяльності. Неодноразово був переможцем конкурсу профмайстерності серед учнів групи. Він активний учасник спортивних змагань, днів здоров’я. Євген займається боксом і гарно грає на гітарі, неодноразово був нагороджений почесними грамотами Центру.

Скромний, веселий, товариський, стриманий, розсудливий, завжди свідомо виконує, надані йому доручення. Користується повагою серед викладачів. Має авторитет серед товаришів. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями.
Запорожець Людмила Петрівна
Запорожець Людмила Петрівна навчається в ДПТНЗ "Західно- Дніпровський центр професійно-технічної освіти" за професією "Конторський(офісний) службовець(бухгалтерія)" з 01 вересня 2014року.

За час навчання Людмила зарекомендувала себе як старанна, дисциплінована, трудолюбива, уважна учениця, має креативне мислення, ділові якості, свої погляди на будову суспільства. Навчається на високому рівні.

Людмила приймає активну участь у громадському житті навчального закладу, є учасницею художньої самодіяльності.

До виконання громадських доручень Людмила відноситься сумлінно і відповідально. Є старостою своєї навчальної групи.

Людмила ініціативна, товариська, доброзичлива, уважна. Серед одногрупників користується авторитетом, має багато друзів, завжди готова прийти на допомогу. До старших за віком ставиться з повагою.

Людмила не має шкідливих звичок і намагається привити здоровий спосіб життя своїм товаришам.
Жила Марина Сергіївна
Жила Марина навчається з 01.09.2013р. у групі 7КК-13 за фахом "Кухар. Кондитер. Офіціант"

За час навчання зарекомендувала себе дисциплінованою ученицею. До навчання ставиться сумлінно, постійно підвищує свою професійну майстерність. Багато читає. Навчається на достатньому та високому рівні. Має чудову зорову та слухову пам'ять. Всі доручення виконує відмінно. Старається творчо застосовувати в роботі свої знання і навички.

В групі виконує обов’язки старости. Вимоглива до себе та до товаришів, користується повагою серед ровесників та викладачів центру. На заняттях активна, готова завжди прийти на допомогу товаришам.

Марина приймає участь у культурно-масових заходах, які проводяться в центрі, активна учасниця спортивних змагань: "День здоров’я", "Козацькі розваги", обласних та міських змагань з волейболу.

За характером, врівноважена, доброзичлива, цілеспрямована, завжди досягає своєї мети. Вміє вести за собою інших, бо має чудові організаторські здібності.
Яцьковий Артем Сергійович
Яцьковий Артем навчається в Західно – Дніпровському центрі ПТО" з 01 вересня 2014 року, за фахом "Столяр. Монтажник гіпсокартонних конструкцій". За період навчання Артем показав себе, як старанний, дисциплінований, трудолюбивий, наполегливий та уважний учень. Навчається на достатньому рівні. Має чудову зорову та слухову пам'ять. Учень має яскраво виражений творчий склад особистості, креативне мислення, свої, відмінні від загальноприйнятих, погляди на будову суспільства, має ділові якості. На уроках завжди активний, виконує домашні завдання, допомагає товаришам. Багато читає. Всебічно розвинений, займається спортом, займається бальними танцями.

До виконання громадських доручень ставиться сумлінно, приймає активну участь у волонтерстві. В цьому році Артем був обраний заступником голови учнівської ради, та є активним членом Жовтоводської міської молодіжної організації. Учень бере активну участь у громадському житті центру, у роботі учнівського та міського самоврядування, у культмасових заходах, у спортивному житті центру. Учень брав участь у міському марафоні, присвяченому річниці визволення Дніпропетровщини.

До старших Яцьковий Артем ставиться з повагою, та має авторитет серед товаришів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями, готовий завжди їм прийти на допомогу. За характером вольовий, цілеспрямований, принциповий, майже завжди досягає своєї мети. Вміє вести за собою інших, бо має чудові організаторські здібності.
Трикозенко Ольга Сергіївна
Ольга навчається в Західно- Дніпровському центрі професійно-технічної освіти за професією "Маляр. Штукатур". Зарекомендувала себе, як старанна, дисциплінована, трудолюбива, уважна учениця, має креативне мислення, ділові якості, свої погляди на будову суспільства. Адміністрація центру неодноразово нагороджувала її грамотами за успіхи в навчанні.

Учениця приймає активну участь у громадському житті навчального закладу, в учнівському самоврядуванні.

До виконання громадських доручень Ольга ставиться сумлінно. Вона активна учасниця спортивних змагань, виставок учнівської творчості, волонтерської роботи.

За активну участь в проведенні ремонтних робіт та встановленні обладнання при підготовці електрогазозварювальної майстерні корпусу № 3, Ольга була нагороджена почесною грамотою.

За сумлінне ставлення до навчання, активну участь у громадському житті навчального закладу і міста та з нагоди Міжнародного дня студента Трикозенко Ольга отримала Подяку від голови міста Жовті Води Тарасенко В.В.
Малоок Катерина Станіславівна
Катерина Малоок навчається у ДПТНЗ "Західно – Дніпровський ЦПТО" за професією "Кухар. Кондитер. Офіціант" на другому курсі. Учениця має яскраво виражений творчий склад особистості, креативне мислення, свої погляди на будову суспільства, ділові якості. Всебічно розвинена, займається спортом, гарно співає та малює.

До виконання громадських доручень ставиться сумлінно. Активна участь у громадському житті Центру, ініціативність, лідерство - якості, які вирізняють її серед інших, тому в цьому році Катерина була обрана головою Учнівської ради корпуса №3 у м. Жовті Води.

Вона діяльна учасниця громадського життя Центру. Жоден конкурс, захід в Центрі та групі не проходить без її участі. Це і конкурси художньої самодіяльності, і концерти, і заходи, присвячені знаменним, визначним подіям. Дівчина бере участь у обласних, міських конкурсах художньої самодіяльності: "Дивограй профтехосвіти", "Стратегія успіху – талант без меж". Вона активна учасниця спортивних змагань, днів здоров’я.

Катерина бере активну участь у виставках учнівської творчості, захоплюється прикладною творчістю. Входила до складу групи кухарів, які виготовили та презентували найбільший шніцель, який увійшов до Національного Реєстру Рекордів України.

Цілеспрямованість, принциповість, вольовий характер та чудові організаторські здібності допомагають Катерині завжди досягати своєї мети та вести за собою інших.
Арутюнян Аік Арменович
Навчається на третьому курсі за фахом "Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних". За час навчання Аік проявив себе як здібний, талановитий, наполегливий учень, приймає активну участь в громадському житті навчального закладу.

Переможець обласного конкурсу з WEB - дизайну у 2012 році. Переможець обласного конкурсу "Лідерські здібності в мені" - 2012, голова учнівського клубу "ЄвроLife", (презентував роботу "Видатні місця країн Євросоюзу" на проведенні днів Європи), редактор учнівської газети центру "Студентський вісник", обласний іменний стипендіат. Аік має наміри продовжити навчання у вищому навчальному закладі.
Бобошко Марина Сергіївна
Навчається на другому курсі за професією "Оператор комп’ютерного набору, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних".

Марина творча та ініціативна, намагається залучати до активної діяльності і своїх одногрупників. Завжди приймає участь у різних змаганнях, конкурсах, олімпіадах. Не завжди Марина отримує перше місце, проте головною для неї є саме участь, можливість дізнатися щось нове, отримати нові навички та вміння. До своєї роботи ставиться критично, вважає, що може зробити більше, головне – бажання. Галузі її діяльності різноманітні, а саме: участь в конкурсах художньої самодіяльності, учнівської творчості та спортивних змаганнях , розробка сценаріїв до різних свят, участь в обласному конкурсі "Лідерські здібності в мені" та "Моя професія – моя гордість" (у складі авторського колективу), має початковий досвід проведення уроків у групі, оформлення стіннівок та ін. Марина також добре знається на комп’ютерній техніці, з цікавістю готує презентації та створює відео сюжети до уроків.

Серед її захоплень особливу роль займає малювання, вишивка, плетіння бісером. Уміє триматися в колективі, завжди керується загальнолюдськими моральними критеріями у ставленні як до власних вчинків, так і до поведінки товаришів. Щира та відверта, весела та товариська, добра та тактовна. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма учнями.
Красаускас Анастасія Михайлівна
Навчається за фахом "Маляр. Штукатур". Анастасія креативно мисляча, яскраво виражена творча особистість, має свої погляди на будову суспільства, ділові якості.

Сумлінне ставлення до виконання громадських доручень дало поштовх до її творчих злетів: в 2012 році вона була обрана головою Учнівської ради. Активна участь у громадському житті навчального закладу, лідерство в учнівському самоврядуванні вирізняє її серед інших.

Вона приймала участь у обласному конкурсі художньої самодіяльності "Дивограй профтехосвіти", на якому була нагороджена грамотами та цінними подарунками. Анастасія бере активну участь у спортивних заходах: "Козацькі розваги", "День здоров’я", обласних та міських змаганнях з волейболу та легкої атлетики. Жоден конкурс, захід в навчальному закладі та групі не проходить без її участі - це і конкурси художньої самодіяльності, і концерти, і заходи, присвячені знаменним, визначним подіям.

Анастасія організовує та приймає участь у виставках учнівської творчості, захоплюється прикладною творчістю (в’язання, плетення та вишивання бісером). Цілеспрямованість, принциповість, вольовий характер та чудові організаторські здібності допомагають Анастасії завжди досягати своєї мети та вести за собою інших.