Середа, 04.08.2021, 14:31
Логін:
Пароль:
Головне меню
Календар подій
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Block title


Правила сайту

Правила сайту

Правила сайту – перелік обов’язкових вимог до користувачів ресурсу

Дані правила діють на всьому сайті. В окремих розділах сайту можлива наявність власних правил, які уточнюють і деталізують правила поведінки в них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими в кожному разі.

Правила необхідні для створення комфортної атмосфери на сайті.

При будь-якій активній роботі з функціональним та інформаційним забезпеченням сайту від користувачів ресурсу вимагається обов’язкове підтвердження ознайомлення з Правилами та погодження дотримання їх вимог при роботі з ресурсом.

Користувач, що користується сервісами сайту http://gvpl.at.ua (далі за текстом – Сайт, Ресурс), бере на себе добровільні зобов’язання по виконанню нижче вказаних Правил:

1. Публікація новин, інформаційних текстів та статей на сайті дозволяється будь-якою мовою, якою досконало володіє користувач, зареєстрований на сайті.

2. Розміщення новин, інформаційних текстів та статей на сайті повинне відповідати тематиці ресурсу та його розділів. Дозволена публікація інформаційних текстів на споріднені теми, якщо вони мають безпосереднє відношення до основної тематики сайту.

3. Як логін користувач повинен вказати своє дійсне ім'я чи інакший псевдонім (за бажанням). Не допускається використання псевдонімів, що містять нецензурні та лайливі вирази. Забороняється підробка псевдонімів інших користувачів (створення логінів, що візуально схожі на вже зареєстровані на сайті з метою введення в оману відвідувачів).

4. Пароль доступу до сервісів сайту повинен зберігатися користувачем у таємниці, що має на увазі персональну відповідальність за інформацію, опубліковану останнім від його імені. Забороняється розголошення паролю для невизначеного кола осіб. У випадку, коли сервіси сайту використовуються колективно групою осіб, зареєстрованих за одним логіном та паролем, відповідальність за опубліковану інформацію несе кожен користувач - автор публікації, який використовує цей логін і пароль у своїй роботі з ресурсами сайту.

5. Тексти новин, статей, коментарів та відгуків, що розміщуються на сайті, не повинні суперечити чинному Законодавству України.

6. Тексти новин, статей, коментарів та відгуків повинні бути опубліковані без додаткового недоречного оформлення. Забороняється використання сторонніх символів, зайвих пробілів і переносів рядків з метою недоречного виділення текстів.

7. Забороняється публікація порожніх чи беззмістовних інформаційних текстів, коментарів та відгуків, публікація текстів, що не мають відношення до тематики ресурсу (в тому числі несанкціонованих рекламних текстів та політичної агітації), публікації дублікатів текстів, а також інші дії, що можуть спричинити "забруднення" сайту, ускладнити його роботу.

8. Не допускається використання нецензурної і лайливої лексики в інформаційних текстах, а також коментарях і відгуках на статті, розміщені на сайті.

9. Учасникам сайту слід дотримуватися поважного тону при спілкуванні один з одним. Не допускаються образи авторів і третіх осіб у всіх текстах, що розміщуються на сайті (у тому числі і коментарях), а також цитування образливих висловів. Під образами слід розуміти використання лайливих виразів чи зневажливих порівнянь на адресу визначених осіб.

10. Адміністрація сайту залишає за собою право зміни умов надання сервісів. Також адміністрація сайту не несе відповідальності за збиток, заподіяний у зв'язку зі збоями в роботі сайту і не гарантує беззупинну працездатність сервісів (форс-мажор).

11. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти без попередження чи не розміщувати на сайті інформацію, яка порушує умови даних Правил.

12. Особи, які порушують дані Правила, підлягають виключенню з числа користувачів сайту шляхом блокування їхнього користувацького аккаунту, що передбачає заборону користування сервісами сайту. Рішення про виключення порушників приймається Адміністрацією сайту.

13. У випадку відмови від виконання даних Правил, користувач повинен припинити використання сервісів сайту (перестати вводити свій логін і пароль) та надіслати до Адміністрації сайту e-mail з проханням ліквідувати його реєстрацію на сайті (у листі необхідно зазначити логін та пароль користувача, які він використовує при роботі з ресурсами сайту).

14. Функцію забезпечення Правил сайту покладено на Адміністрацію сайту. Наповнення ресурсу та блокування роботи порушників Правил сайту здійснюється черговим модератором при виявленні факту порушення, чи за фактом перевірки заяви від користувача, права якого були порушені, про що він повідомив нашу службу.

15. Заблокований користувач має право протягом місяця оскаржити блокування, надіславши пояснювальний лист до Адміністрації сайту (крім випадку, коли користувач добровільно відмовляється від виконання Правил сайту та надсилає відповідну заявку на ліквідацію його реєстрації).

У своїх діях адміністрація сайту керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами ресурсу.

Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів сайту) категорично забороняється в будь-яких розділах сайту, за винятком спеціалізованого розділу, призначеного для обговорення всіх аспектів роботи усього сайту.

Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з наступним повідомленням про це користувачів сайту. Усі зміни й новації на сайті проводяться з урахуванням думок і інтересів користувачів.

НЕЗНАННЯ ПРАВИЛ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!

З повагою: Адміністрація сайту.