Головна » 2014 » Жовтень » 2 » Міська Спартакіада
12:50
Міська Спартакіада

01.10.2014 року в м. Жовті Води відбулася Спартакіада з легкої атлетики, учасниками якої були учні середніх та вищих навчальних закладів.

В цих змаганнях взяли участь і вихованці Західно-Дніпровського центру ПТО, які стали призерами та переможцями з багатьох видів змагань.

З бігу на 800 метрів серед юнаків перемогу здобув Бондаренко Анатолій, учень групи 1 ЕЗ-13.

Третє місце в цих змаганнях виборов Яцьковий Артем, учень групи 11 СМ-14.

В метанні гранати третє місце, серед дівчат зайняла Сохач Оксана, учениця групи 7 КК-13, а у хлопців також третє місце отримав Балакар Олександр, учень групи 6 ЕМ-14. Команда дівчат центру зайняла третє місце в естафеті 4х100 м.

Бажаємо всім переможцям та учасникам міської Спартакіади досягти великих успіхів як в навчанні, так і в спорті.

А.Шеремет
Категорія: Наші події | Переглядів: 251 | Додав: Admin | Теги: змагання, Спорт, наші події, спартакіада, легка атлетика | Рейтинг: 0.0/0